27
grudnia

Fantasmagieria - Podcast 335 - “Wydanie świąteczne cz.2 - Inietylko”

Fantasmagieria 335

Miał być mały, 20 minutowy dodatek do odcinka świątecznego, ale już po kilku minutach okazało się, że wyliczanie wartych wspomnienia tytułów z prędkością karabinu maszynowego nie ma sensu. W locie przeorganizowaliśmy plan nagrania i tak powstała druga część świątecznej bonanzy.

W tym odcinku skupiamy się na kulturze popularnej o masowej sile rażenia czyli przede wszystkim filmy oraz seriale. Podsumowujemy 2015 i zapowiadamy 2016. Wybaczcie, że nie uzupełniam tagów, ale pewnie zajęłyby więcej miejsca niż sam wpis!

Na koniec przypominam o ankiecie i życzę szampańskiego sylwestra! Do siego roku!

W rozmowie udział wzięli Michał Kowal i Dahman! Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Ściągnij trzysta trzydziesty piąty odcinek podcastu

 Fantasmagieria - Podcast 335 [72:10m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , ,

3 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 335 - “Wydanie świąteczne cz.2 - Inietylko””

  1. tomashi81 napisał(a):

    Niestety serial Lucyfer jest tym, o którym mówi Michał - procedural w najgorszym wydaniu. Jak dla mnie straszne gówno i to już po pilocie. The Expanse natomiast jest rewelacyjny, polecam.

  2. Dahman napisał(a):

    No wlasnie, chyba rzeczywiscie to ten serial… a myslalem, ze w 2016 bedzie jeszcze jakis inny. Cala nadzieja w The Expanse. Oby sie sprzedal.

  3. igimat napisał(a):

    Mi się Supergirl podoba i z przyjemnością oglądam co tydzień, mimo iż poza filmami z Christopherem Reeve’em, gardzę wszystkim co związane z gościem, który nosi majtki na spodniach.