Archiwum: luty, 2012

18
lutego

Fantasmagieria - Podcast 200 - “Wydanie normalne, jubileuszowe”

Fantasmagieria 200

Ponad dwa tygodnie po właściwej dacie, czyli 30. stycznia udało nam się wreszcie zebrać i nagrać odcinek dwusetny. Przekładać w nieskończoność nie mogliśmy, bo zależało mi, aby skład był najpełniejszy, a i tak wyszło jak wyszło. Bez pompy, ale sympatycznie. W jakimś stopniu kamień spadł z serca i możemy wrócić do bezstresowego nagrywania.

Odcinek pokrojony jest na plasterki. W pierwszej części ploteczki i wiadomości. Nie robimy tego zwykle, ale zebrało się kilka ciekawych kwestii od ostatniego spotkania i nie można było ich nie omówić (np. akcja Tima Schafera na kickstarterze). W drugiej części będzie flagowe “W co ostatnio grałeś?” i po tagach można się zorientować co przykuło naszą uwagę. W trzeciej części odniesiemy się do jubileuszu, a na sam koniec dodałem krótki “reportaż” lub bardziej nagranie z mikrozlotu Fantasmagierii (zdjęcie powyżej zostało zrobione właśnie wtedy).

Odcinek nagrywany był w dość spartańskich warunkach, co może odbiło się na jakości, ale chyba nie jest tak źle i mam nadzieję, że jednak wrażenia będą pozytywne.

Zapraszam do słuchania i komentowania!

Ściągnij dwusetny odcinek podcastu

 
 Fantasmagieria - Podcast 200 [84:43m]: Play Now | Play in Popup
14
lutego

Perły z lamusa: Detektyw Rutkowski