20
sierpnia

Fantasmagieria - Podcast 359 - “To jest jakiś Kosmos”

Fantasmagieria 359

W tym tygodniu zahaczymy o targi Gamescom 2016, które przeciwieństwie do E3 nastawionych w kierunku prasy, stawiają na możliwość bezpośredniego zaprezentowania graczom nadchodzących gier. Liczby biesiadników liczy się w setkach tysięcy, więc czasami dobrze mieć do sprawy dystans i skomentować co nieco z zacisza wirtualnego studia np. rewelacje o kolejnej części gry z serii Metal Gear.

Tematem odcinka będzie na pewno No Man’s Sky, niemniej skupimy się nie na rozgrywce, ale na wszystkim tym co narosło wokół tej gry. W dedykowanym segmencie “W co ostatnio grałeś?” opowiemy o wrażeniach z zabawy z Monsters & Monocles (pixelartowej, steampunkowej strzelance z widokiem z góry) oraz o trudach bycia komendantem policji w przeżartym korupcją mieście w grze This Is the Police.

W rozmowie udział wzięli Dr Judym, Cooldan i Dahman! Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć najpodcast drobnym datkiem korzystając z paypala (adres dahman-małpa-fantasmagieria.net - na ten adres możecie pisać, jeśli preferujecie przelew bankowy).

Ściągnij trzysta pięćdziesiąty dziewiąty odcinek
Archive.org: mp3, ogg
Youtube

Ściągnij / subskrybuj podcast na iTunes
Fantasmagieria na Facebooku / na Twitterze / Grupa FB

 Fantasmagieria - Podcast 359 [106:36m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

7 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 359 - “To jest jakiś Kosmos””

 1. don_pedro napisał(a):

  3/4 czasu antenowego zabrał cooldan, chamsko wtrąca się w pół zdania i nawija co to nie widział czego to nie przeczytał, człowieku daj się wypowiedzieć innym, dr judym mówi mądrzej od ciebie i pojawia się tak rzadko, a nawet nie może dokończyć zdania, nie mówiąc już o dahmanie, on grzecznie czeka aż skończysz swój 15-sty przydługi wywód, w każdym podkaście się wymądrzasz nawet rozgrywka nie iest już taka jak kiedyś odkąd na siłe wkręciłeś sie w prowadzenie

 2. cooldan napisał(a):

  Prosta sprawa - jak widzisz mnie w składzie to nie słuchaj ;)

 3. Bax napisał(a):

  Trochę jednak z tym przerywaniem przesadzałeś, przez co ciężko się tego słuchało. Weź to pod uwagę;). Pozdrawiam całą ekipę.

 4. Tymek napisał(a):

  Nie sądzę, aby Cooldan przesadzał z czymkolwiek, a bycie oczytanym i na bieżąco z newsami to oczywiście plus i wiele wnosi do rozmowy. Chłopaki w trzyosobowym składzie rzadko nagrywają i jest wtedy inna dynamika niż w duecie. Optuję za tym, aby częściej to trio się pojawiało to się wszystko ładnie zbalansuje.

  To co mnie interesuje, to ostateczna opinia Dr Judyma, czy żałuje, że kupił No Man’s Sky czy nie. Przyznam, mnie recenzje zniechęciły, w tym ten cały zgiełk, o którym chłopaki mówią, więc poczekam przynajmniej półroku, aż wyjdzie kilka patchów z dodatkową zawartością.

 5. Dahman napisał(a):

  Jak patrzę na ścieżki przy montażu, to wiem, że najwięcej czasu antenowego zabieram ja ;)

 6. rev napisał(a):

  A ja tam lubię fajnego Dana i postuluję, żeby był często. :)

 7. Bax napisał(a):

  Żeby nie nie było, ja też lubię Cooldanka. Czysto technicznie było to słabe, bo adwersarz nie mógł skończyć myśli lub ginęła ona w zgiełku. Wszyscy razem mogą występować byle zachować jako taką kulturę dyskusji. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam;)