9
marca

Fantasmagieria - Podcast 378 - “Pstryk myk”

Fantasmagieria 378

“Wpłynąłem na suchego przestwór oceanu,
Wóz nurza się w zieloność i jak łódka brodzi,
Śród fali łąk szumiących, śród kwiatów powodzi,
Omijam koralowe ostrowy burzanu.”

Rozmawiamy o nowej konsoli Nintendo Switch, z którą obcujemy od kilku dni oraz jej grach premierowych, w tym oczywiście o nowych przygodach Linka w The Legend of Zelda: Breath of The Wild.

W rozmowie udział wzięli Rysław i Dahman. Zapraszam do komentowania i polecania znajomym!

Ściągnij trzysta siedemdziesiąty ósmy odcinek podcastu
Youtube
Archive.org: mp3ogg

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć najpodcast drobnym datkiem korzystając z paypala (adres dahman-małpa-fantasmagieria.net - na ten adres możecie pisać, jeśli preferujecie przelew bankowy).

Ściągnij / subskrybuj podcast na iTunes
Fantasmagieria na Facebooku / na Twitterze / Grupa FB

 Fantasmagieria - Podcast 378 [87:40m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , , , ,

4 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 378 - “Pstryk myk””

 1. szpynda napisał(a):

  Nintendo i nowa generacja to dopiero zabawne stwierdzenie, tak samo jak o tym SONY, które jeśli BĘDZIE chciało zaistnieć na polskim rynku to będzie cos musiało :P

 2. Dahman napisał(a):

  Na tym polega siła Nintendo, że dyktuje warunki definiujące generację. A Sony już zaistniało na rynku polskim, bo wydaje swoje tytuły w pełni zlokalizowane i mają mocny marketing. Marka PlayStation długo by nie wystarczyła, gdyby totalnie wyłożyli się na laurach. Patrz Xbox. Blisko dekadę temu to oni mieli w PL taką pozycję jaką teraz ma Sony.

 3. szpynda napisał(a):

  Pozwolę sobie nie zgodzić. SONY w PL moze sopbie całkowicie lachę położyć, a i tak będzie synonimem konsoli. X360 zdobyło popularność nie dzięki spolszczeniom, a dzięki łatwemu piraceniu i to chyba zaraz na wstępie zanim PS3 się pokazało.

 4. Dahman napisał(a):

  Tak, ale pamiętam jak MS organizował Xbox Fun Day przez kilka lat. To były duże fajne imprezy, a wstęp był wolny. Niestety sprzedaż gier, właśnie przez łatwe piractwo, była słaba i zaangażowanie MS ograniczyło się później tylko do promocji Kinecta.

  Teraz, jak się pojawiają pierwsze informacje o złamaniu Switcha, boję się, że konsola może podzielić los PSP :/

  W każdym razie, Sony PL może sobie położyć lachę, fakt, ale tego nie robi i choć sympatią ich specjalną nie darzę, to zasług odbierać też nie zamierzam.