22
czerwca

Fantasmagieria - Podcast 388 - “Królewski patrol”

Fantasmagieria 388

Za oknem skwar, termometry na dworze (lub polu) wystrzeliły jak uśpione wulkany. Granie jest ostatnią rzeczą, o której się wtedy myśli, jeśli jednak od oparzeń wolicie komfortową rozrywkę w cieniu i do najbliższego zbiornika wodnego macie dalej niż rzut beretem, pozwólcie, że opowiemy wam o trzech interesujących tytułach, od gier akcji po strategie turowe (Raiders of The Broken Planet, Thea: The Awakening oraz Regalia: Of Men and Monarchs).

W każdym razie, tak naprawdę, zaczniemy od wychwalania nowego “Słonecznego patrolu” i wspomnimy kilka seriali wartych uwagi (American Gods, Riversdale, czy Son of the Beach). Dopiero potem wejdą gry. You are welcome.

W rozmowie udział wzięli Cooldan i Dahman. Zapraszam do komentowania i polecania znajomym!

Ściągnij trzysta osiemdziesiąty ósmy odcinek podcastu
Youtube
Archive.org: mp3ogg

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć najpodcast drobnym datkiem korzystając z paypala (adres dahman–małpa–fantasmagieria.net - na ten adres możecie pisać do mnie, jeśli preferujecie przelew bankowy), albo w każdy inny dowolny sposób (np. niewykorzystanym kodem na grę).

 Fantasmagieria - Podcast 388 [57:25m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , , ,

3 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 388 - “Królewski patrol””

 1. Gucio napisał(a):

  Największą zasługą Riverdale jest to jak ten serial buduje piękny, prawie idealny świat, by w późniejszych odcinkach brutalnie go zburzyć dorosłymi problemami, ocierającymi się o patologie. Jak dla mnie o klasę wyżej od 13 powodów, ze względu na sprawniejsze budowanie atmosfery niepokoju i lepsze wprowadzanie poważniejszych wątków. Pozdro.

 2. milczyciel napisał(a):

  Oooo, jak miło. Okazałem się być jedynym Michałem więc mogę odebrać podziękowania bardzo personalnie :) Pragnę tylko nadmienić, że moja cegiełka to zasługa Rysława, którego zacząłem od niedawna śledzić, a który to skierował mnie do Was. Pozdrawiam

 3. sick napisał(a):

  NIGHT WATCH (spin-off BAYWATCH) miał dwa sezony. Pierwszy gdzie Mitch był nocami detektywem oraz drugi - gdzie Mitch nocami polował na wampiry, wilkołaki i egzorcyzmował duchy. Serio!

  Pozdrawiam!