16
września

Fantasmagieria - Podcast 33 - “Jeszcze nie ten sezon”

W tym sezonie FIFA na PC się nie obroni.

Przed słuchaczami kolejny odcinek w odchudzonym składzie wieńczący sezon ogórkowy. Kiedy reprezentacja nie domaga, trzeba brać sprawy w własne ręce. Już niedługo będzie można zacząć trenować grając w najnowszą odsłonę najpopularniejszej gry futbolowej, w sieci właśnie pojawiło się demo gry FIFA ‘09, nad którym trochę się ‘poznęcamy’ na podcaście.Zaczniemy też dyskusję o Warhammer Online: Age of Reckoning, grze, którą wielu już ochrzciło WoW killerem, a która swoją premierę ma 18. września.. ta dam.. Waaaaaagh!

Poza tym, wartym odnotowania faktem jest premiera nowego podcastu o grach. Koledzy z AdventureGamer.pl postanowili zmierzyć się z tematem i nagrali pierwszy odcinek, na wokandzie oczywiście gry przygodowe. Wpadnijcie do chłopaków i podzielcie się swoimi uwagami, na pewno ucieszą się z konstruktywnej krytyki! Zapraszamy do słuchania 33. podcastu i komentowania!

Ściągnij podcast trzydziesty trzeci odcinek podcastu

 
 Fantasmagieria - Podcast 33 [40:37m]: Play Now | Play in Popup

Autor: Dahman
Tagi: , , , ,

12 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 33 - “Jeszcze nie ten sezon””

 1. KaszaWspraju napisał(a):

  Szkoda, że tak krótko i na 1 temat prawie, choć wyczerpująco. Czemu Tzymische ostatnio tak wagaruje?

 2. fircyk napisał(a):

  Bibek też wagaruje :>

 3. Tzymische napisał(a):

  zaraz wagaruje. Czasem niestety termin nagrywania, koliduje mi z praca, szczegolnie teraz gdy mam cholernie goracy okres zwiazany z popieprzona przeprowadzka firmy :)

 4. fircyk napisał(a):

  i Dr Judym wagaruje!

 5. Jules napisał(a):

  Bo Benek to len jest :D

 6. Dahman napisał(a):

  Mało leń, goleń. Poza tym, jak wszystko dobrze się ułoży, będzie nowy konkurs. Inny niż wszystkie, bo będzie wymagał trochę wkładu. Naszych słuchaczy nie traktujemy jak kukiełki co za szczyt komplikacji uważają konkursy audiotele :)

 7. Tzymische napisał(a):

  naprawde ich tak nie traktujemy? shit nie wiedzialem ze zmieniamy polityke :D

 8. Dr Judym napisał(a):

  Ja wagaruję? Nie, mnie po prostu nie ma :] Nawet jak się na gadu odezwę to moje literki są niewidzialne, więc tym bardziej boję się wracać do mikrofonu :P

 9. KaszaWspraju napisał(a):

  Pogrywacie już Warhammer’a?

 10. Dahman napisał(a):

  Tak, wszystkich zainteresowanych zapraszamy na serwer Axe Bite Pass. W ogole szukamy chetnych do pomocy przy zalozeniu gildii.

  Jak zawsze praworzadni, gramy po stronie Orderu. Nazwiska postaci na podamy przy prywatnej korespondencji.

 11. wielkus napisał(a):

  kurde pograłbym sobie w warhammera ale nie wiem jak to jest z tą płatnością jeżeli ktoś nie ma karty płatniczej to nie pogra?? ;/ a tak a propo po ile abonament

 12. KaszaWspraju napisał(a):

  Karta pre-paid Warhammer Online: Age of Reckoning pozwala na opłacenie abonamentu gry bez konieczności posiadania karty płatniczej. Karta posiada kod aktywacyjny za pomocą, który umożliwia przedłużenie abonamentu w grze o 60 dni. 99 zł. Gra od 125zł do 139 zł, zabawa nie jest tania.