16
stycznia

Fantasmagieria - Podcast 404 - “Wydanie specjalne: Podsumowanie roku 2017″

Fantasmagieria 404

W odcinku podsumowujemy miniony rok, według mnie potwierdzający teorię, że co dekadę mamy do czynienia z przełomowym, pełnym fenomenalnych gier okresem (1997, 2007, 2017…). Nie obyło się bez kontrowersji, szokujących decyzji wydawców, a także nagłych zwrotów akcji, ale w tych oparach absurdu dane nam było delektować się prawdziwymi perłami.

Lista najlepszych gier powstała dzięki głosom słuchaczy. Swoje typy zaprezentujemy pod koniec audycji. Spieszę także zapewnić, że rozmawiamy nie tylko o najważniejszych grach, rozczarowaniach i wydarzeniach w branży, ale zarekomendujemy również filmy, książki, seriale. Cała dyskusja zajęła nam grubo ponad 3 godziny, stąd niestety nie udało się przytoczyć wielu interesujących komentarzy, niemniej postaram się je zaprezentować, w innej formie, w najbliższym czasie.

W rozmowie udział wzięli Rysław, Cooldan i Dahman. Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Ściągnij czterysta cztery odcinek podcastu
Youtube
Archive.org: mp3ogg

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć najpodcast drobnym datkiem korzystając z paypala (adres dahman–małpa–fantasmagieria.net - na ten adres możecie pisać do mnie, jeśli preferujecie przelew bankowy), albo w każdy inny dowolny sposób (np. niewykorzystanym kodem na grę).

Ściągnij / subskrybuj podcast na iTunes
Fantasmagieria na Facebooku / na Twitterze / Grupa FB

 Fantasmagieria - Podcast 404 [187:03m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , ,

Jeden komentarz do “Fantasmagieria - Podcast 404 - “Wydanie specjalne: Podsumowanie roku 2017″”

  1. maciek16180 napisał(a):

    Nie no, nie wierzę, że nikt nie grał w Hollow Knight! Jak dla mnie gra ma więcej z Dark Souls niż Dark Souls 2 i 3. Piękna muzyka i grafika, naprawdę dobre eksploracja i sterowanie. Mnóstwo sekretów. No i ta cena! Warto, warto, warto. Chociaż jest dość długa i pod koniec niesamowicie trudna.

    Z wymienionych gier nie grałem chyba w nic, w większości mnie nie interesowały. Poza Divinity i Zeldą, te sobie kiedyś koniecznie ogarnę (jak stanieją, he he).

    Odcinek jak zwykle świetny, super, że Rysław się pojawił :)