15
grudnia

Rockstar szuka Polaków do pracy

Nie przewidzieliście się, Rockstar, firma stojąca m.in. za serią Grand Theft Auto, szuka osoby władające językiem polskim i angielskim dla swojego oddziału w Lincoln (Wielka Brytania) na stanowisko kontrolera jakości gier  [QA TESTER (POLISH)]. Wymagania to przede wszystkim entuzjastyczne podejście do gier, przywiązanie uwagi do szczegółów, umiejętności dopatrywania się wad i błędów oraz oczywiście znajomość języka polskiego i angielskiego. W zamian dostajecie możliwość grania w najnowsze gry i wspaniały krok na rozwinięcie skrzydeł w branży gier wideo.  Oferta powinna być szczególnie kusząca dla rodaków na wyspach, choć podania można składać również z Polski.

W celu złożenia własnej kandydatury wchodzimy na www.rockstargames.com/jobs, klikamy w jasnozieloną ikonkę z charakterystycznym R*, wybieramy ofertę i aplikujemy. Ważne, żeby zaprezentować się jak najlepiej i dobrze wypromować swoją osobę w kilku zdaniach. Do całości dokładamy CV w j. angielskim i to wszystko! Tylko trzymać kciuki!

Z własnego doświadczenia wiem, że wiara w własne możliwości, poparta determinacją popłaca i możliwość pracowania dla Rockstar Games to nie mrzonka.

Rockstart szuka pracownikow!

Poniżej bardziej szczegółowy opis oferty:

Job Description:
•  We are looking for enthusiastic games testers, with a good knowledge of the Polish language to join our dynamic Quality Assurance department. Candidates will be expected to play through our latest games, looking for bugs and issues to ensure game quality before release.

Required:
•  Excellent written and verbal communication skills in English are a must, as is a good level of Polish (written and spoken). A superb eye for detail, reliability and a passion for the games industry is also essential.

Desired:
•  Candidates should have experience of current consoles and handhelds. Candidates should also have a good knowledge of PCs and associated tools, including spreadsheets and databases and the ability to stay focused under pressure.

www.rockstargames.com/jobs

Autor: Dahman
Tagi: , , ,

Comments are closed.