1
marca

Fantastyczna Fantasmagieria - Podcast 4 - “Północ w domu lalek”

Ktoś by pomyślał, że to słomiany zapał był, jednak udało się ponownie. Tym razem, do towarzystwa Tzymische i Garreta dołączył Paweł Jawor, aka Dżawor, którego słuchacze pamiętać mogą z inauguracyjnego nagrania. Warto wspomnieć, że Paweł swego czasu zasłynął jak świetny mistrz gry i jego sesje gier fabularnych gościły na łamach np. “Magii i Miecz”.

Scott LynchW czwartym odcinku rozmawiamy o debiutancie na polskim rynku, pisarzu nazwiskiem Scott Lynch i jego dwóch książkach “Kłamstwa Locke’a Lamory” oraz “Na Szkarłatnych Morzach”. Łotrzykowskie powieści, czy warto im poświęcić czas? Przekonacie się po wysłuchaniu podcastu.

Bedą też wrażenia na gorąco po pierwszych dwóch odcinkach serialu Dollhouse Jossa Whedona. No właśnie, rozczarowanie, czy promyk nadziei na interesujący serial z pogranicza sci-fi? Dalszą część audycji poświęcamy komiksowi, szczególnie w aspekcie polskiego rynku i przemian jakie dokonały się w świadomości ludzi, którzy obserwują go totalnie z boku. Kończymy przybliżając interesujący system RPG “Midnight”.

Przed wysłuchaniem przestrzegamy, że podczas nagrania wystąpiły pewne problemy techniczne, których niestety nie dało się usunąć podczas montażu. Nie jest najlepiej, ale już po części, mamy plan jak je wyeliminować w przyszłości.

Zapraszamy do słuchania i komentowania!

Ściągnij czwarty odcinek fantastycznego podcastu

 
 Fantastyczna Fantasmagieria - Podcast 4 [65:53m]: Play Now | Play in Popup

Autor: Dahman
Tagi: , , , , ,

5 Koment. do “Fantastyczna Fantasmagieria - Podcast 4 - “Północ w domu lalek””

 1. shenmue napisał(a):

  Na iTunes jest dostępne? Bo cosik mi się pobrać nie chce

 2. KaszaWspraju napisał(a):

  hmmm.. co do komiksów to może nich ludzie obejrzą “Amerykański Splendor” ze świetna rolą Paul’a Giamatti. Film opowiadający o amerykańskim twórcy komiksów Harvey’u Pekardzie, który pracuje jako urzędnik na poczcie, a w wolnych chwilach dużo czyta i słucha jazzu. Harvey tworzy ilustrowane opowiadania traktujące o smutku i monotonii codziennego, otaczającego nas życia. Może zmienią zdanie.

 3. Dzawor napisał(a):

  I sie pomylilem… Nowy dodatek do Dark Heresy - Creatures Anathema jest beznadziejny. Najbardziej rozczarowuje rozdzial Xenos - same przedruki, absolutnie nic nowego. Calokwita porazka….

  A mialo byc tak pieknie….

 4. piter napisał(a):

  Bardzo dobry podkascik, mam nadzieje, ze dzawor zagosci na stale :)

 5. Ooopek napisał(a):

  niema go na itunes ;(