18
kwietnia

Fantastyczna Fantasmagieria - Podcast 6 - “Podróże w czasie jak przejażdżka tramwajem”

Upadek Babilonu nie nastał, ale niestety chochliki nabroiły i Bernosław stracił swój mały dysk, w swoim mały laptopiku i przez co pojawienie się szóstego odcinka Fantastycznej stanęło pod znakiem zapytania. Na szczęście jakieś zdeformowane nagrania się zachowały i dzięki pozanaturalnym umiejętnościom montażu dr Dahmanowskiego udało się z jajecznicy zrobić jajko. To tyle jeśli chodzi o tłumaczenie dlaczego dopiero teraz.

FF 06 BSG

W odcinku parę słów o Pyrkonie 2009 oczami malkontentów gawędziarzy Tzymische i Garreta, czyli “Dlaczego się starzejemy, a konwenty nie?”  Dalej będzie o tym co pisarz George R. R. Martin wniósł do fantastyki, a właściwie co z nią zrobił, co w jakiś magiczny sposób wiąże się z serialem BattleStar Galactica i nakręci małą rozmowę o stanie seriali fantastyczno naukowych. Na koniec słów parę o dwóch filmach przygotowanych jako specjalne uzupełnienie pełnoekranowej adaptacji “Strażników” czyli paradokument “Under the Hood” i animowana historia o upadłym marynarzu “Tales of the Black Freighter”.

Zapraszamy do słuchania i komentowania!

Ściągnij szósty odcinek fantastycznego podcastu

 
 Fantastyczna Fantasmagieria - Podcast 6 [58:43m]: Play Now | Play in Popup

Autor: Dahman
Tagi: , , , , ,

3 Koment. do “Fantastyczna Fantasmagieria - Podcast 6 - “Podróże w czasie jak przejażdżka tramwajem””

 1. konstruktywna krytyka napisał(a):

  Gość z forbidden planet (Garret?) znośny, ale ten drugi (Tzimiszcze) jest wyjątkowo bełkotliwym, nie potrafiącym poprawnie formułować zdań, żenująco sepleniącym nerdem. Totalnie uwala całego podcasta, a słuchanie go jest torturą. Dochlastałem się do początku Martina - teorie interpretacyjne wyciągnięte z dupy zmusiły mnie do wyłączenia audycji.

 2. Rakken napisał(a):

  Witam
  Od jakiegoś niezbyt długiego czasu słucham waszych podcastów.
  Spodobał mi się również podcast fantastyczny. Mam pytanie, czy jest szansa iż pojawi się kolejny odcinek z tej serii?

  Ja rozumiem że temat nie jest tak popularny jak gry komputerowe aczkolwiek na pewno jest gro ludzi którzy chcieliby posłuchać podcastu fantastycznego.

 3. Dahman napisał(a):

  Rakken: Plany sa, ale nie chcemy nic obiecywac, ani zapeszac. Na pewno Tzymische podcastu nie porzucil i na pewno kiedys sie pojawi kolejny odcinek. Nie bedziemy jednak szafować obietnicami i zadnej daty, nawet orientacyjnej nie podamy, bo nie chcemy rozczarowac sluchaczy.