29
kwietnia

Fantasmagieria - Podcast 14 - “Grand Theft Auto.”

GTATym razem zeszło się dwóch erotomanów gawędziarzy w składzie Dahman i Jules, aby na dzień przed premierą, śmiało można rzec gry roku, zastanowić się jak seria Grand Theft Auto wpłynęła na rozwój gier. Odważymy się zestawić grę z jej największą konkurencją w postaci Mafii. Zastanawiamy się czy w części piątej, z podtytułem Warsaw Stories, pierwsze skrzypce nie zagra przedstawicielka płci pięknej. Oczywiście w momencie słuchania większość słuchaczy już położy łapki na Grand Theft Auto IV, my jednak ostrzymy apetyty. Zapraszamy do słuchania i komentowania. A tak z ciekawości, która część serii GTA jest waszym zdaniem najlepsza?

Ściągnij czternasty odcinek podcastu

 
 Fantasmagieria - Podcast 14 [73:47m]: Play Now | Play in Popup

Autor: Dahman
Tagi: , , , ,

5 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 14 - “Grand Theft Auto.””

 1. Jaco napisał(a):

  Można dyskutować która część GTA miała najlepszy klimat, najciekawszą fabułę, najfajniejszych bohaterów itd. - jednak te rzeczy dotyczą indywidualnego podejścia każdego gracza, gustu. Każda część może być na swój sposób najlepsza i najgorsza. Są gracze, którzy narzekali na ogrom świata i możliwości w Sab Andreas, lub też na zbyt luzacko - ziomalski klimat, a w moim przypadku to właśnie te elementy sprawiły że najbardziej polubiłem właśnie San Andreas.

 2. tzymische napisał(a):

  100% racji. Ja z powodu zimaloskiego klimatu nie polubilem SA. z drugiej strony, z powodu uwielbienia Miami Vice, pokochalem Vice City :)
  Gusta.

 3. KaszaWspraju napisał(a):

  Ja się pytam gdzie 15 podcast ?

 4. admin napisał(a):

  Podcast bedzie, ale udzieli sie dlugi weekend wszystkim i nadmiar pracy. Niestety nie udalo sie bez kiludniowej obsuwy. Postaramy sie jak najszybciej wrzucic 15.

 5. KaszaWspraju napisał(a):

  Dzięki za info. Brak informacji prowadzi do frustracji.