22
kwietnia

Fantasmagieria - Podcast 13 - “10/10 – święty Graal”

Fantasmagieria 13.Odcinek trzynasty waszego ulubionego, wśród śmiertelnie poważnych, podcastu o grach znowu niestety w okrojonym składzie. Tym razem rozmawiamy o m.in. grze Dark Sektor i nowych mapach do Call of Duty 4. Z poważniejszych tematów przyjrzymy się różnicy w ocenach wystawianych w serwisach / magazynach i tych średnich, wystawianych przez czytelników. Czy gry nie są tworzone dla recenzentów, bo liczy się tak naprawdę tylko średnia na metacritics? I czy magiczna 10/10 (w kontekście pierwszych recenzji GTA IV) powinna być świętym Graalem? Na koniec trochę o achievement whore i o tym jak xboksowe osiągnięcia wpłynęły na sposób rozgrywki i czas spędzony z grami.

Staraliśmy się, aby pechowy numer nie odbił piętna na nagraniu. Tym razem o jakość nagrania zadbał Dr Judym, który poświęcił na to kilka wieczorów. Tym razem zabawa z gałką nie będzie potrzebna.

Ściągnij trzynasty odcinek podcastu

 
 Fantasmagieria - Podcast 13 [57:29m]: Play Now | Play in Popup

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , ,

2 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 13 - “10/10 – święty Graal””

  1. fircyk napisał(a):

    jakoś mi się wkręcił ten Wasz dżingiel muzyczny dziś ;]

    czyżby Jules zrezygnował ze współpracy w drugim podkaście? Nawet nie wspominacie o tym, że go nie ma.

  2. Dahman napisał(a):

    Jules powroci. Byl troche zajety wczesniej i chcial troche odpoczac, w koncu chlopak to straszny pracus, ale pojawi sie przy nastepnym nagraniu.