18
grudnia

Plebiscyt na grę roku 2014 wg słuchaczy Fantasmagierii

Fantasmagierie 2014W momencie kiedy czytacie te słowa niemal gotowy jest kolejny odcinek najpodcastu, zanim jednak wrzucę go w Internetowy eter, muszę oficjalnie ogłosić naszą coroczną ankietę, w której wybieracie najlepszą grę roku, oraz jego największego śmierdziuszka. Przez następne kilka tygodni czekam na 10 waszym zdaniem najlepszych gier 2014. Zwróćcie uwagę na tytuły, o których się już nie pamięta, albo zostały przeoczone (zapominalskich co nie sięgają pamięcią poza sierpień odsyłam do wikipedii). Pamiętajcie, że liczą się tylko gry, które właściwą premierę miały w 2014 roku, czyli odpadają wszelkie remake’i, remastery, wersje HD, itd.

Wymienienie tej najbardziej rozczarowującej produkcji, tej jedynej, może stanowić problem, bo jest z czego wybierać, ale w tym roku dołożyłem dodatkowy punkt ankiety, w którym możesz napisać o tym co uważasz za warte podkreślenia, wspomnienia, pochwalania lub skrytykowania. Może to być wydarzenie, inicjatywa, skandal, postawa wydawcy, twórców gier, itp. Może to być też osoba, której zasługi warto podkreślić, lub którą należy za coś zganić. Odpowiedź nie jest obowiązkowa, ale najciekawsze komentarze zacytujemy w podcaście (na końcu odpowiedzi możecie się podpisać).

Jako, że nie chcę absolutnie w żaden sposób wpływać i ograniczać wyboru, w ankiecie trzeba wklepać samodzielnie tytuły gier.  Ankietę znajdziecie tutaj. Zapraszam do głosowania i komentowania (specjalna rubryka w ankiecie). Najlepsze komentarze przytoczę w podkaście!

Autor: Dahman
Tagi: ,

3 Koment. do “Plebiscyt na grę roku 2014 wg słuchaczy Fantasmagierii”

  1. SennseJ napisał(a):

    Uwielbiam podsumowania :D Zawsze rozszerzam listę zakupów tytułów do nadrobienia :) Po pierwszym tegorocznym z którym się zapoznałem dodałem Valiant Hearts. Czekam na Wasze :)

  2. Ranganata napisał(a):

    Ankieta wypełniona czekam na podsumowanie

  3. pavlikowicz napisał(a):

    Dla mnie najlepszą gra w tym i w kilku ostatnich latach jest Alien Isolation.