6
lipca

Fantasmagieria - Podcast 319 - “Inżynierzy przyszłości”

Fantasmagieria 319

W akompaniamencie bzykających komarów i dudniących membran, nagraliśmy wakacyjny odcinek najpodcastu. Jako że z małym poślizgiem, pozwoliliśmy sobie na swobodniejsze podejście do komentowania rewelacji ostatnich tygodni, bo i wybór między dramą słabą, a spreparowaną raczej marny. Oprócz pomysłów na grę lata polskich plaż, wymieniamy się opiniami na temat Her Story, całkiem nowej i ciekawej gry z gatunku FMV, czy też wyciągamy królika Spod Kopuły.

W rozmowie udział wzięli Cooldan i Dahman. Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Ściągnij trzysta dziewiętnasty odcinek podcastu

 
 Fantasmagieria - Podcast 319 [78:51m]: Play Now | Play in Popup

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , , , , , , ,

7 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 319 - “Inżynierzy przyszłości””

 1. igimat napisał(a):

  Jak grasz w Tropico wyspą turystyczną to poniekąd masz taki Tycoon interesu plazówego :D

 2. rev napisał(a):

  Dzięki za podcast, fajnie się słuchało luźniejszego odcinka.

  A co do “Under the Dome” to mi zapadła w pamięć scena, kiedy ksiądz niechcący podpala dom - https://www.youtube.com/watch?v=CF-8lkSc0SM. Wyszło tak komicznie, że prawie jak w Simsach. ;)

 3. Dahman napisał(a):

  W Stanach musza miec inny tryb budowania. Lakieruja wszystko, to maja latwo palne domy. Zreszta ten serial jest pelny taki kwiatkow.

 4. meh napisał(a):

  Jak ci szanowni podcastowicze nadążają z oglądaniem tych wszystkich nowych seriali, nie wspominając przeciech o innych filmach i grach do zagrania? :-D

 5. Dahman napisał(a):

  Nie wiem jak inni podcasterzy, ale ja praktycznie na bieżąco oglądam może góra trzy seriale (Silicon Valley, Halt and Catch Fire i dla beki Under the Dome), resztę z doskoku, lub po zakończeniu sezonu jak ktoś poleci. Ubolewam, ze nie mam czasu na Supernatural i jak kiedyś, żeby obejrzeć kilka filmów tygodniowo. Przed nowymi sezonami Twin Peaks i The X Files chciałbym nadrobić klasykę, ale wakacje już prawie 1/4 przeleciały, a ja nawet nie ruszyłem pierwszej serii. Nie uznaję też oglądania serialu, czy filmu i jednoczesnego np. klejenia modeli samolotów, kolorowania, itp. Więc też jestem ciekaw jak ci szanowni podcastowicze nadążają :)

 6. meh napisał(a):

  Skoro Twin Peaks i Z Archiwum X, to i Hannibala trzeba obejrzeć, jeśli nie dokończony. Cudownie posępny ma klimat, taki właśnie Twin Peaksowy (ucho jest nawet - kto widział TP, skuma) czy sajlent hillowy. Gościnnie gra też Gillian Anderson :-)

 7. R4Zi3L napisał(a):

  Brakuje mi X-Files… zaczolem ogldac Fringe, ale jest za bardzo… radosny… podobno pozniej sie rozwija, dunno..