11
sierpnia

Kronika Gier wyd. I

Pierwszy odcinek nowej Kroniki Gier, wideo felietonu poświęconego branży gier wideo autorstwa Julesa.

Słowami autora, “Po długim oczekiwaniu wreszcie jest pierwsze oficjalne wydanie Kroniki Gier. W przeciwieństwie do Polskiej Kroniki Gier, tym razem na poważnie. Przygotowanie tego odcinka zajęło mi sporo czasu, ale raczej ze względu na liczne zajęcia poboczne. Materiał to nie mniej ni więcej, jak mój komentarz do tegorocznych E3.”

Jednocześnie zapraszam do odwiedzenia oficjalnej strony Kroniki, gdzie można znaleźć trzy pierwsze “Polskie Kroniki Gier”, materiał w wysokiej jakości do obejrzenia tutaj.

Autor: Dahman
Tagi: , , , , ,

5 Koment. do “Kronika Gier wyd. I”

 1. KaszaWspraju napisał(a):

  Mimo “iż” materiał jest bez zarzutu pod wglądem technicznym, realizacji i treści, starzy bywalcy (t.z wazeliniarze) Fatasmagerii i Gamehot, nie znajdą nic nowego co było by już powiedziane na podcastach owych serwisów. Bardzo podobał mi się dynamizm i opisy do wyświetlanego materiału.

  Na stronce przydałoby się jakieś logo, w stylu tego które wita nas tutaj.
  Teraz mamy już 3 serwisy do odwiedzania jeśli Gamehot się podźwignie. Czekamy na solowe projekty Dahmana, Tzymische i Bibka. :P

 2. Dr Judym napisał(a):

  Nice, stronka dodana do ulubionych ;)

 3. fin napisał(a):

  Błąd: nie bilion tylko miliard.

 4. blob napisał(a):

  Polski Gerstmann nie zna angielskiego??? Szok!!! Generalnie, choć dobrze, że tego rodzaju projekty sie pojawiają, mam wrażenie, że autor jest wtórny. Chyba nie potrafi niczego sensownego wymyślić, bo ewidentnie zżyna od innych.

 5. Tzymische napisał(a):

  @KaszaWspraju ===> nie wiem jak Dahmana, ale na moj solowy nie ma co liczyc. Wspolczynnik lenistwa do talentu jest u mnie jak 1000:1…