1
grudnia

Fantasmagieria - Podcast 332 - “Gwiezdny hardcore”

Fantasmagieria 332

W tym miesiącu nie można narzekać na brak świetnych gier, jedynie na brak czasu. Niemniej, zaczniemy od wspomnienia ofiary politycznej poprawności, wyjaśnimy co podgrzewacz do wody za 200 dolarów ma wspólnego z Half-Life 3, skomentujemy ostatnie nieudane zbiórki żerujące na nostalgii, itp.

Kącik “W co ostatnio grałeś?” wyjątkowo zróżnicowany. Zaczniemy od gier karcianych. Pierwsza gra, Card Hunter, to darmowa, bardzo wciągająca produkcja, łączący karciankę z elementami papierowych gier fabularnych, obfitująca w specyficzny humor. Druga, w tym przypadku produkcja bez prądu, to Star Wars Imperium vs Rebelia (też się dziwię czemu nie Gwiezdne wojny: Imperium kontra Rebelia), czyli oczo z twistem, z Lordem Vaderem i Lukiem Skywalkerem w roli głównej.

Z tak zwanych dużych gier, rozmawiamy o Call of Duty: Black Op III, dorzucamy suplement o Halo 5, a także dzielimy się pierwszymi, dłuższymi wrażeniami z Star Wars: Battlefront i Rise of The Tomb Raider.

W rozmowie udział wzięli Cooldan i Dahman. Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Ściągnij trzysta trzydziesty drugi odcinek podcastu

 Fantasmagieria - Podcast 332 [114:08m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

8 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 332 - “Gwiezdny hardcore””

 1. Szpieg_z_krainy_Deszczowców napisał(a):

  Cooldan, a propos Bogów Egiptu, przypomnij sobie jakim “arcydziełem” była Mumia i jej kolejne części, “klasa” sama w sobie i “wspaniała” kreacja artystyczna The Rocka.

 2. Dahman napisał(a):

  Pierwsza Mumie darze lekka sympatia, ale przyznam sie, ogladalem ja ostani raz dobre 10 lat temu.

 3. Erunno napisał(a):

  Dzięki, że wspomnieliscie o Card Hunter. Sprawdziłem i okazała się to całkiem dopieszczona i przyjemna gra. Pobrałem, dołączyło dwóch znajomych i właśnie jesteśmy po chyba 4h sesji coopa.

  Co do nowej oferty CinemaCity to dziwnym trafem rzuciła mi się w oczy zaraz po opaleniu podcasta i po chwili BOOM… dyskusja na jej temat. Jakbym właśnie nie szukał pracy za granicą, to nawet czułbym się zainteresowany.

 4. rev napisał(a):

  @UP
  Tylko szkoda, że na 12 miesięcy trzeba brać od razu - jakby było na 3, to brałbym od razu i testował.

 5. Stach napisał(a):

  Nowy Tomb Raider jak na open-worlda jest dosyć krótki, zrobienie 100% na średnim poziomie zajęło mi 21H.

 6. dudo90 napisał(a):

  Co do bugów w TR to nie trzeba grać od początku a powtarzać jeden chapter. Wystarczy w menu i załaduj grę wcisnąć 2 trigery w tym samym czasie i mamy backup sejwow

 7. sajet1 napisał(a):

  Fajnie się słuchało - dzieki

 8. R4Zi3L napisał(a):

  Tak trzymać