31
marca

Fantasmagieria - Podcast 343 - “Dobra zmiana”

Fantasmagieria 343

To musiało się wydarzyć. Zakulisowe podchody trwały kilka miesięcy, ale dziś możemy oficjalnie potwierdzić, do najpodcastu dołączył jeden z najbardziej rozpoznawalnych podcasterów growego półświatka - Michał Wikliński.

W odcinku rozmawiamy o politycznej poprawności w grach, autocenzurze, trochę o UFC, trochę o Metal Gear Solid V, a trochę The Division i o streamowaniu gier, będzie odrobinkę o serialach, pojawi się kącik podróżnika z zaleceniami co spakować do samolotu, itd. Jako pierwsi zaprezentujemy także recenzje Dark Souls 3 oraz Quantum Break (bez zdradzania zwrotów fabularnych), a jako bonus (w wersji wideo) zaprezentujemy EVE: Valkyrie (najlepsze wrażenia zapewniają kartonowe gogle wirtualnej rzeczywistości).

W rozmowie udział wzięli Sir Mike i Dahman! Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Ściągnij trzysta czterdziesty trzeci odcinek podcastu
Archive.org: (stereo) mp3, ogg
Youtube

Ściągnij / subskrybuj podcast na iTunes
Fantasmagieria na Facebooku / na Twitterze / Grupa FB

 Fantasmagieria - Podcast 343 [119:22m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , , , , ,

4 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 343 - “Dobra zmiana””

 1. Mada Mada Dane napisał(a):

  Nie usłyszałem kto jest gościem na początku. Tak słucham i słucham i myślę :kurde, ten koleś brzmi prawie jak mike z forumogadki. Potem padło “mój brat Tomek” i dopiero widzę, ze to dokładnie ten sam Mike z dokładnie tej samej forumogadki :D

 2. KaszaWspraju napisał(a):

  Witamy w zacnym gronie “nowicjusza” :P

  Na imprezę wielkanocną, na zmianę założyłem koszulkę Fantasmagierii. Moja bratanica od razu mnie narysowała :D Może uda się zamieścić skan rysunku jeśli nie zaginał.

 3. rev napisał(a):

  Skandal, że Sir Mike’a nie ma w grupie na fejsie!

 4. Dahman napisał(a):

  Mada Mada Dane: cieszę się, że udało nam się kogoś zaskoczyć. Trochę obawiałem się, że efekt będzie mniejszy, bo są spoilery w opisie :)

  rev: Będę lobował, że jednak dołączył.

  KaszaWspraju: nie masz wyjścia, czekamy na skan.