16
lipca

Fantasmagieria - Podcast 354 - “Rewolacja”

Fantasmagieria 354

Świat ogarnęło szaleństwo polowania na pokemony i choć fenomenu nie ignorujemy, to udowadniamy, że są jeszcze inne interesujące gry i tematy do rozmowy.

W odcinku rozmawiamy o Inside, grze twórców Limbo. Dyskusja nie zawiera psujów fabularnych, niemniej specjalna część poświęcona fabule i jej interpretacji pojawi się po zakończeniu odcinka (od 69 minuty). Będzie też trochę o Oculusie i pełnoprawnych grach, które wykorzystują te gogle wirtualnej rzeczywistości. Z dużych gier zwrócimy uwagę na Homefront: The Revolution, czyli odpowiedz na pytanie co by było, gdyby Far Cry tym razem był w betonowej dżungli.

W kąciku kulturalnym rozmawiamy o takich komiksach jak Hellboy, Largo Winch, czy Koziorożec.

W rozmowie udział wzięli Rysław i Dahman! Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć najpodcast drobnym datkiem korzystając z paypala (adres dahman-małpa-fantasmagieria.net - na ten adres możecie pisać, jeśli preferujecie przelew bankowy).

Ściągnij trzysta pięćdziesiąty czwarty odcinek podcastu
Archive.org: mp3ogg
Youtube

Ściągnij / subskrybuj podcast na iTunes
Fantasmagieria na Facebooku / na Twitterze / Grupa FB

 Fantasmagieria - Podcast 354 [74:58m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

4 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 354 - “Rewolacja””

 1. Leon napisał(a):

  Będzie kiedyś Jules w Podcascie

 2. Dahman napisał(a):

  To nie zależy ode mnie, ale od Juliusza. Jules ma otwarte zaproszenie o czym mu raz na jakiś czas przypominam i man nadzieję, że kiedyś jeszcze znajdzie czas na nagranie podcastu, choć wiem jak bardzo jest zajęty.

 3. radmor napisał(a):

  Tematy takie średnio dla mnie ciekawe (prócz inside), ale kiedy doczytałem, że Rysław jest gościem to nastąpił tzw. instant download. Mam co słuchać do sprzątania.

 4. Merle napisał(a):

  Kiedy słyszę wszystkie opinie na temat pokemonów go to kojarzą mi się z geocachingiem (polecam, niezwykle ciekawa sprawa)choć ciężko nazwać to gra. Pozdrawiam!