28
października

Fantasmagieria - Podcast 365 - “Reakcja na wielką wojnę”

Fantasmagieria 365

Zbyt wiele wydarzyło się ostatnio, aby można to było ogarnąć w krótkiej rozmowie. Nie do końca planowaliśmy dwugodzinny odcinek, ale fala niosła i rozmawiało się bardzo sympatycznie, efekt mam przyjemność teraz zaprezentować.

Rozmawiamy oczywiście o Nintendo Switch i Karen, o becie Gwinta, o zagrożeniach związanych z nowymi technologiami, o nowych gadżetach, itd.

Tematem odcinka jest Battlefield 1.  Spieramy się co do oceny kampanii, która została podzielona kilka niezwiązanych ze sobą mini-opowieści, nie spieramy się jednak co do ogólnej oceny gry, a także trybu wieloosobowego, który jest absolutnie rewelacyjny.

Wybaczcie dziury w mojej pamięci, m.ni. że wypadło mi z głowy nazwisko Dominica Purcella, czy tytuły polskich gier, tej osadzonej podczas II WŚ, czyli Enemy Front, oraz NecroVisioN, tej osadzonej podczas I WŚ z elementami horroru.

W rozmowie udział wzięli Cooldan i Dahman! Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Ściągnij trzysta sześćdziesiąty piąty odcinek
Archive.org: mp3ogg
Youtube

Ze spraw organizacyjnych, 5. listopada widzimy się w Warszawie. Nie będzie pompy, po prostu chcemy się spotkać i pogadać ze słuchaczami w sympatycznej atmosferze. Więcej szczegółów na grupie Fantasmagierii.

Spotkanie 2016

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć najpodcast drobnym datkiem korzystając z paypala (adres dahman-małpa-fantasmagieria.net - na ten adres możecie pisać, jeśli preferujecie przelew bankowy).

Ściągnij / subskrybuj podcast na iTunes
Fantasmagieria na Facebooku / na Twitterze / Grupa FB

 Fantasmagieria - Podcast 365 [129:45m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 365 - “Reakcja na wielką wojnę””

  1. tomashi81 napisał(a):

    Cześć. Dzięki za odcinek. Ośmielę się skopiować mój post z najnowszego padcastu w którym brałeś ostatnio udział gdzie rozmawialiście o Titanfall 2. Co do singla Titanfall 2 to pełna zgoda, jest spoko. Za to multi w porównaniu do jedynki jest krokiem w tył i niestety z deka ssie pałkę. O to przykłady: Brak sidearm weapon dla pilota, brak burn cards, smart pistol jako perk, zmniejszona ilość mięsa armatniego przez co Tytany wolniej się spawnują, customizacja tytanów to żart - brak zmiany podstawowej broni i nie tylko, ilość map i ich jakość woła o pomstę do nieba (tak, wiem że mają być darmowe mapy), IMHO pilot znacznie wolniejszy, brak animacji wsiadania do tytana z pierwszej perspektywy itp,itd. Wszystko co było dobre zostało wykastrowane od tak, a w zamian nic lepszego nie dostaliśmy. Nawet grafika prawie taka sama a wymagania 3 razy większe. Recenzenci piszą że multi jest lepsze niż w jedynce, ale mam wrażenie że wtedy grali raptem kilka godzin (bo nooby) lub nie grali wcale. Ja w jedynkę grałem ponad 200 godzin bo potrzebowałem przerwy od B4 (do tej pory 660 godz.) więc co nie co wiem. Nie powiem, miło się gra ale to już nie to co pierwsza część. Gdyby nie olali bety na PC to chyba wstrzymałbym się z zakupem do pierwszej obniżki.
    Pozdrawiam.

  2. Dahman napisał(a):

    Szukałem tego komentarza, bo otworzyłeś mi trochę oczy. Totalnie zapomniałem, że w TF1 było więcej odważnych pomysłów. Sam dużo z kart nie korzystałem, ale ciekawe, że się ich pozbyto. Inne zmiany to jest coś co moim zdanie wynikło z chęci zmiany dynamiki gry, która i tak jest szybka. Pogram więcej i jak będzie odcinek o TF2 to odniosę się do tego co napisałeś.