26
grudnia

Plebiscyt na grę roku 2016 wg słuchaczy Fantasmagierii

Fantasmagierie 2016

Rok 2016 zapisze się pod wieloma względami w historii i gdybyśmy byli podcastem poświęconym muzyce, podsumowanie miałoby bardzo smutny wydźwięk. Skoncentrujmy się na tym jednak co stanowi naszą pasję.

Nie będzie to długi wpis, a przynajmniej nie zamierzam rozpisywać się, bo jakakolwiek próba skomentowania tu tego co się wydarzyło w przeciągu ostatnich 12 miesięcy skończyłaby się ścianą tekstu. Niemniej jesteśmy w połowie generacji i właśnie doczekaliśmy się nie nowych wersji konsol, ze sporą dawką dodatkowej mocy, przeżyliśmy szaleństwo zwane Pokemon Go, dowiedzieliśmy się czego to ma Konami żałować, klęliśmy z rozczarowania No Man’s Sky, dostaliśmy sprzęty do zabawy w wirtualnej rzeczywistości, poznaliśmy ostatnią część Dark Souls… cóż wymieniać mógłbym długo, ale to nic przy czymś jeszcze. Najważniejszym dla mnie była możliwość spotkania się ze słuchaczami, czy to na zielonej wyspie, czy na imprezie retro, czy przede wszystkim na Fantasmagierycznym meet-upie. Niezapomniane przeżycie!

Jak co roku przedstawiam wam ankietę - plebiscyt na najlepszą grę roku Fantasmagierii. Tradycyjnym elementem jest też gry-śmierdziuszka, po której mogliśmy spodziewać się wiele, ale niestety bardzo nas rozczarowała. Rok temu poszerzyliśmy plebiscyt o coś z kącika kulturalnego i tej nowej tradycji się trzymamy. Zapraszam do głosowania!

Fantasmagierie roku 2016! (Aktualizacja 11/01/2017: Głosowanie zakończone).

Autor: Dahman
Tagi: ,

4 Koment. do “Plebiscyt na grę roku 2016 wg słuchaczy Fantasmagierii”

 1. R4Zi3L napisał(a):

  poszło :)

 2. igimat napisał(a):

  Dobrze że ograniczyliście liczbę gier do 7, inaczej musiałbym po raz pierwszy w tym roku zostawić puste miejsca na liście. I tak w ostatnią grę na liście pograłem bardzo krótko (choć to z braku czasu nie z powodu jakości Banner Saga 2)

 3. Dahman napisał(a):

  Przy 10 bylo za duzo liczenia, a robilem je “recznie”. Minusem oczywistym bedzie brak gier, ktore normalnie wypadaja poza radar, a tak, ktos wrzucal je na te ostatnie miejsca. Niemniej i tak spodziewam sie malych odkryc.

 4. Remek napisał(a):

  Poszło :)