12
stycznia

Fantasmagieria - Podcast 372 - “Wydanie specjalne: Podsumowanie roku 2016”

Fantasmagieria 372

Działo się. 2016 rok obfitował w premiery nie tylko gier, ale również rozmaitego sprzętu, w tym, do wirtualnych wojaży, coraz bardziej zbliżając nas to wizji klasyków SF. Wreszcie też ruszyła z kopyta obecna generacja, więc było co w co grać, szkoda tylko, że czasu mało.

Tematów i gier, o których będziemy dyskutować nie sposób wymienić, a wrzucenie wszystkich do tagów wydłużyłoby wpis wielokrotnie. W każdym razie, zapraszam do poznania rezultatów kolejnej edycji najplebiscytu w najpodcaście! Starałem się, aby lista była kompletna, dlatego jest długa, ale składa się tylko i wyłącznie z głosów oddanych przez słuchaczy w naszym plebiscycie. Oprócz gry roku, omawiamy największe rozczarowanie, niezręczności, fakty warte odnotowania, gry spoza światła reflektorów oraz prezentujemy faworytów kącika kulturalnego.

Naszą dyskusję przeplatamy wybranymi opiniami, które dodaliście w ankiecie. Odcinek jest długi, bardzo długi, więc duża część waszych komentarzy znajdzie się w DLC (dostępnym na grupie fejsbukowej Fantasmagierii).

W rozmowie udział wzięli Rysław, Cooldan i Dahman. Zapraszam do komentowania i polecania znajomym!

Ściągnij trzysta siedemdziesiąty drugi odcinek podcastu
Youtube
Archive.org: mp3ogg

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć najpodcast drobnym datkiem korzystając z paypala (adres dahman-małpa-fantasmagieria.net - na ten adres możecie pisać, jeśli preferujecie przelew bankowy).

Ściągnij / subskrybuj podcast na iTunes
Fantasmagieria na Facebooku / na Twitterze / Grupa FB

 Fantasmagieria - Podcast 372 [159:04m]:

Autor: Dahman
Tagi: , ,

3 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 372 - “Wydanie specjalne: Podsumowanie roku 2016””

 1. Wolfram napisał(a):

  Hej, musze to napisać! Rysław i jego nowy produkt z Ikei “Unrdted” rozbawił mnie jak jeszcze nic w tym roku… popłakałem się;-)!!!!

 2. mrjohhny napisał(a):

  Kapitalny odcinek, top 30 fajnie zorganizowane i przemyślane, jedno z najlepszych podsumowań jakie było mi możliwe słyszeć.
  Czekam teraz na nową fg i jakiś specjalny książkowy odcinek od Dicku :)

 3. grzybozol napisał(a):

  Cooldanowi należą się gratulacje za zachowanie powagi w obliczu nawiązania do wędkarstwa:)