11
kwietnia

Fantasmagieria - Podcast 381 - “Space magic”

Fantasmagieria 381 unrated

To jeszcze nie ten odcinek, w którym podsumuję moją przygodę z Mass Effect: Andromedą, ale od tematu nie uciekniemy i w tym kontekście porozmawiamy o Dragon Age: Inquisition, stanowiącej szablon dla kosmicznego fantasy, czym niejako stała się kontynuacja najlepszej trylogii SF minionej generacji.

Nie jest to nasz jedyny temat, bo porozmawiamy o prequelach (i sequelach) najważniejszych filmów SF wszech czasów, do tego przedyskutujemy rewelacje związane z bebechami Xboksa Scorpio, itd.

Na koniec, na waszą odpowiedzialność, zapraszam do naszej grupy na fejsbuku, gdzie poza urokliwą atmosferą kina akcji lat 80. i 90. oraz soczystego SF, znajdziecie ten odcinek w wersji nieocenzurowanej, dłuższy o jakieś 20 minut.

W rozmowie udział wzięli Dr Judym, Tzymische i Dahman! Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Ściągnij trzysta osiemdziesiąty pierwszy odcinek podcastu
Youtube
Archive.org: mp3ogg

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć najpodcast drobnym datkiem korzystając z paypala (adres dahman–małpa–fantasmagieria.net - na ten adres możecie pisać do mnie, jeśli preferujecie przelew bankowy), albo w każdy inny dowolny sposób (np. niewykorzystanym kodem na grę.)

Ściągnij / subskrybuj podcast na iTunes
Fantasmagieria na Facebooku / na Twitterze / Grupa FB

 Fantasmagieria - Podcast 381 [70:55m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , , , , ,

3 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 381 - “Space magic””

 1. Jedi napisał(a):

  Bardzo przyjemnie jest usłyszeć was w starym składzie. Padło oczywiście kilka baboli, ale generalnie wyszła bardzo sympatyczna rozmowa. Mam oczywiście nadzieje, że Tzymische sobie żartował z tym, że musi się do podcastu wpraszać.:)
  Cały czas czekam na obiecany odcinek o podwodnych światach i nie jestem pewny czy też nie o nurkowaniu :)

  Zastrzeżenie mam tylko do cenzurowania odcinka i wywalania niewygodnych części materiału. Przede wszystkim iTunes oferuje odpowiednią opcje, gdzie podcast można oznaczyć (explicit tag) i wtedy nie trzeba się obawiać, że ktoś będzie zaskoczony podczas odsłuchiwania.

  Ewentualnie dla takich specjalnych odcinków z Tzymische wrzucać do iTunes dwie wersje. Jedna dla matek z dziećmi i druga wersja otagowana dla pozostałych.

  Dla osób, które słuchają podcastów mobilnie, jest to bez wątpienia wygodniejsza opcja.

  Ja wiem, że jest to też swego rodzaju zachęta dla słuchaczy, żeby odwiedziali facebooka itp. Niemniej jednak liczę na lekki ukłon w stronę tych wiernych słuchaczy, którzy z takich czy innych powdów nie udzielają się na grupach i forach.

 2. Dahman napisał(a):

  Jedi, dawaj babole :) Wylicencjopnujemy od Forumogadki bajopa i zrobimy kacik sprostowan ;)

  Co do innych spraw, ogarniemy z Benkiem technikalia i bedzie luz, bo inaczej ciezko mi poswiecac dwa dni wolnego na mastering i montaz :P

 3. Tzymische napisał(a):

  Musze sie wpraszac. Sila :(

  Niby problem z moim sprzetem - ale zona mowila ze moj sprzet jest ok (suchar!!!) - ale damy rade.

  Jakos za pare tygodni powinienem miec juz nowego laptopa i pozbede sie applowego szmelcu - wiec powinno byc ok :-)