23
września

Fantasmagieria - Podcast 395 - “Dram Sofoklesa”

Fantasmagieria 395

Wybaczcie wszystkie babole i moje nudzenie, które zwykle podczas montażu, jeśli jest wyjątkowo irytujące, staram się wycinać, ale miałem tak mało czasu i a tak dużo chęci, aby wyemitować odcinek, że ufam iż docenicie t0 praktycznie surowe nagranie ponad dwu- i półgodzinnej ekstrawaganzy.

Śpieszę uspokoić, że choć zaczynamy od kontemplacji tworów mroków Internetu, to odcinek jest mocno-gierczany. Kącik kulturalny jest, ale wmiksował się w ogólny bieg odcinka, więc nie występuje jako osobny segment.

W rozmowie udział wzięli Cooldan i Dahman. Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Ściągnij trzysta dziewięćdziesiąty piątek odcinek podcastu
Youtube
Archive.org: mp3ogg

Pamiętajcie o 400 odcinku i posyłaniu najlepszych fragmentów oraz, że możecie wesprzeć najpodcast drobnym datkiem korzystając z paypala (adres dahman–małpa–fantasmagieria.net - na ten adres możecie pisać do mnie, jeśli preferujecie przelew bankowy), albo w każdy inny dowolny sposób (np. niewykorzystanym kodem na grę).

Ściągnij / subskrybuj podcast na iTunes
Fantasmagieria na Facebooku / na Twitterze / Grupa FB

 Fantasmagieria - Podcast 395 [151:29m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

7 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 395 - “Dram Sofoklesa””

 1. Corvo napisał(a):

  The Jinx - koniecznie trzeba obejrzeć, dokument pokazuje jak można wywinąć się wymiarowi sprawiedliwości z kilku morderstw mając za sobą miliony dolarów bogatej rodziny, śmietanki Nowego Jorku

 2. Corvo napisał(a):

  Capturing the Friedmans - pierwszy dokument autora The Jinx Andrew Jareckiego równie dobry, jak ktoś szuka także innych polecanek to niech zajrzy na youtube kanał: jakbyniepaczec

 3. Pikacz napisał(a):

  Coś mi tu nie gra z tym Alladynem. W wersji na PC Alladyn miał dwa ataki: scimitarem (powiedzmy) i jabłkiem. Jabłko było dystansowe. Więc albo przerobili całą grę (co z chęcią bym zobaczył, bo Alladyn do łatwych nie należał), albo zastosowali jakiś inny myk. :)

  Odcinek super. :)

 4. Dahman napisał(a):

  Sam się kiedyś zdziwiłem. Tu masz porównanie dobre: Aladdin (Sega Genesis vs Snes) Side by Side Compa…: http://youtu.be/ktoYbyzBM0s

 5. TheLaw napisał(a):

  Co do Doty 2 - pracował nad nią IceFrog - twórca oryginalnej Doty - jak.o lead designer

 6. Dahman napisał(a):

  Zawsze mi sie wydawalo, ze oryginalni tworcy Doty zalozyli Riota. No, ale widac, musieli sie gdzies poroznic i poszli swoimi sciezkami.

 7. Fredi napisał(a):

  Ja się nie muszę logować za każdym razem do Steama, chyba bym zwariował bo wchodzę kilka razy dziennie. Coś macie zwalone w ustawieniach. Albo profil na steamie, albo przeglądarka do resetu.