9
maja

Fantasmagieria - Podcast 15 - “Urok defloracji…”

Udawało nam się do tej pory bez opóźnień publikować kolejne odcinki Fantasmagierii, dokładaliśmy do tego wszelkich starań. Niestety zaliczyliśmy małe spóźnienie. W każdym razie piętnasty odcinek gotowy i do ściągnięcia.

W tym tygodniu gościmy naszego starego kolegę jeszcze z czasów pamiętnej Załogi G. Moonstuck, a ostatnio bardziej znany pod ksywką Vach, przybliży nam swoją przygodę z PlayStation Portable, przenośną konsolą Sony, opowie nam o Pataponie i o tym, dlaczego nie lubi grać w tramwaju.

Niestety nie da się otworzyć lodówki, w której nie siedzi Niko Bellic. Tym razem Jules zamiast piać z zachwytu, będzie rozwodził się na temat mało rozwiniętego serwisu randkowego w grze i odbębnianiu życia towarzyskiego. Powróci też jak bumerang dyskusja o sensowności ocen cząstkowych i posiadania skali, w której nie wykorzystuje się wszystkich ocen.

Opowiemy też, z wypiekami na twarzy, o defloracji Julesa, tradycji poklepywania kobiet po pośladkach i polowaniu na edycje kolekcjonerskie. Zapraszamy do słuchania i komentowania!

Ściągnij piętnasty odcinek podcastu

 
 Fantasmagieria - Podcast 15 [79:44m]: Play Now | Play in Popup

Autor: Dahman
Tagi: , , , , ,

2 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 15 - “Urok defloracji…””

  1. Vach napisał(a):

    No ładnie, zamiast 4/4 przy Patapon, powiedziałem 3/4 :)

    Od razu się tłumaczę, że to nie ignorancja muzyczna, tylko wrażenia w początkowej fazie nagrywania mi się udzieliły ;)

  2. Mariusz napisał(a):

    baardzo ciekawy podcast nie powiem, brawo panowie, rozwijacie się :-). a muzyka genialna. tak trzymac. czekałem na podcast i czekałem no i w koncu jest :):):)osobiscie nie mam zastrzeżeń:P moze temu ze nie jestem wybrednyy :P