28
kwietnia

Fantasmagieria - Podcast 346 - “Kosiarz dusz”

Fantasmagieria 346

Wirtualna rzeczywistość trafiła pod strzechy. To już nie fantastyka naukowa, dziś niemal każdy może surfować w cyberprzestrzeni. Odbyło się to jednak nieco później niż przewidzieli autorzy książek i filmów. Dzięki Rysławowi, możecie z pierwszej ręki dowiedzieć się jak wygląda zabawa z HTC Vive, zestawem VR firmowanym przez Valve’a. Opowiemy o grach i zastosowaniu praktycznym, a gdyby było wam mało, zainteresowanych dodatkowymi informacjami dotyczącymi konkretnie tego sprzętu zapraszam do 56. odcinka Grysława.

Chwilę poświęcimy demu Ni-oh, który łączy najlepsze cechy serii Dark Soul i Ninja Gaiden, a jej bohater wygląda jak Geralt z komików Polcha.

Pochylimy również się nad oficjalnym zakończeniem drugiej generacji Xboksa, czyli zatrzymaniu produkcji 360-ki, konsoli, którą wielu zmieniało jak rękawiczki (dzięki pewnym czerwonym kręgom).

Na koniec zostawiamy dyskusję o Dark Souls 3, którą uświetnił Michał z Psychocastu. Ostrzegamy, że pojawiają się drobne szczegóły, które przez osoby wrażliwe mogą zostać uznane za spoilery, niemniej, osoby już grające mogą słuchać spokojnie. Nie zdradzamy istotnych elementów, ale rozmowa o takiej grze nie może być ogólnikowa.

Apeluję do naszych drogich słuchaczek i słuchaczy. Komentujcie, piszcie emaile (dahman-m@łpa-fantasmagieria.net), wchodzie na nasz fanpage, udostępniajcie informacje o nowych odcinkach i dołączajcie do grupy Fantasmagieria!

W rozmowie udział wzięli Rysław, Michał Sobieszek i Dahman! Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Ściągnij trzysta czterdziesty szósty odcinek podcastu
Archive.org: mp3, ogg
Youtube

Ściągnij / subskrybuj podcast na iTunes
Fantasmagieria na Facebooku / na Twitterze / Grupa FB

 Fantasmagieria - Podcast 346 [107:58m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , , , , , ,

6 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 346 - “Kosiarz dusz””

 1. Kochan napisał(a):

  Przypomina mi sie historia marki Assassin’s Creed. Pierwsze dwie cześci były powiewem świeżości w grach, lecz bliźniacze sequele nie robiły juz takiego wrażenia. Zapewne dlatego z soulsów osobiście najlepiej wspominam Demon’s Souls, a wielu ktorzy nie grali, Dark Souls.
  Pozdrawiam serdecznie!

 2. Mateusz napisał(a):

  Cześć Dahman! Tak tylko piszę w ramach sprostowania - do dodatku krew i wino będą dołączone talie nilfgaardu i królestw północy czyli te, które były dostępne w edycji kolekcjonerskiej xboxa. Skellige zostanie dodane ale jedynie do gry, nie będzie jej nigdzie w wersji fizycznej

 3. kafarekk napisał(a):

  Cześć Jestem przekonany,że Redzi wydadzą dwie pozostałe talie. Chyba byłoby to mało logiczne:) ze strony twórców zostawić nas graczy z 2 taliami:( czekam z niecierpliwością jak wy na Krew i wino:)

 4. Dahman napisał(a):

  Mateuszu, to w sumie dobra wiadomość dla graczy, którzy nie załapali się na kolekcjonerskę na one, ale co ja mam począć skoro tych kart nie potrzebuję? Będzie wersja dodatku tańsza, bez kart? Aż muszę doczytać…

 5. Mateusz napisał(a):

  Zakładam, że będzie to wyglądać tak jak w przypadku Serc z Kamienia czyli będzie można kupić wersję tańszą elektroniczną albo wersję droższą “premium”, czyli pudełeczko z kartami i kodem.

 6. kafarekk napisał(a):

  https://cdp.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-krew-i-wino-pud-ps4.html ach ta cena:( ale i tak kupię:)