29
listopada

Fantasmagieria - Podcast 367 - “Dym i lustra”

Fantasmagieria 367

Zapewne usłyszycie w odcinku, że głos mam nieco przytłumiony, bo jeszcze dochodzę do siebie po przeziębieniu, nie chciałem jednak, aby przerwa po 366 była zbyt długa. Z pomocą Rysława udało się nagrać całkiem interesujący odcinek. Przede wszystkim rozmawiamy o Dishonored 2. Nie będę zbyt wiele zdradzał, ale jest to zdecydowanie gra warta zainteresowania i jestem pewny, że przekonacie się dlaczego.

Sięgamy też po starsze tytuły, takie jak: The Wold Among Us czy Batman: Arkhman Knight, a także rozmawiamy o planszowych grach grozy.

W rozmowie udział wzięli Rysław i Dahman! Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć najpodcast drobnym datkiem korzystając z paypala (adres dahman-małpa-fantasmagieria.net - na ten adres możecie pisać, jeśli preferujecie przelew bankowy).

Ściągnij trzysta sześćdziesiąty siódmy odcinek podcastu
Archive.org: mp3ogg
Youtube

Ściągnij / subskrybuj podcast na iTunes
Fantasmagieria na Facebooku / na Twitterze / Grupa FB

 Fantasmagieria - Podcast 367 [119:52m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , , , ,

9 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 367 - “Dym i lustra””

 1. Isaak napisał(a):

  1/4500 legionu poczuła sie przywołana do tablicy, i faktycznie jak zobaczyłem nowy odcinek to wylądował na samej gorze ;) Rysław dobrze było Cię usłyszeć, dla mnie wielkim sentymentem jest nes/pegazus, owszem wcześniej grałem na Commodore, a później na Amidze, jednak w pierwszej kolejności dla mnie to “gra telewizyjna” ;)

 2. rev napisał(a):

  KOCHAM ODCINKI Z RYSŁAWEM!

 3. Remek napisał(a):

  Damian wykonujesz świetną robotę, naprawdę z niecierpliwością czekam na kolejne podcasty w duecie z Rysławem. Dzięki wielkie za umilanie wolnego czasu i oby ten zapał ci nigdy nie podupadł :)
  Serdecznie pozdrawiam

 4. Robi007 napisał(a):

  Uwielbiam odcinki z Wami, słuchało się rewelacyjnie. Dahman robi mega robotę, a Rysław (mimo, że się nie pożegnał :D) mega ciekawie opowiedział o Dishonored. Za tydzień liczę na powtórkę ;). Pozdrowienia!

 5. Dahman napisał(a):

  Pożegnał się, ale słyszę, że youtube uciął ostatnią sekundę, kiedy Rysław mówi “Trzymajcie się”. Na szczęście w mp3 jest :)

 6. Paweł napisał(a):

  Odsłuchałem, bo jest Rysław :)

 7. Consool napisał(a):

  Fantasmagieria to świetny podcast. Słucham, polecam, promuje!

 8. radmor napisał(a):

  Oczywiście, że najlepsze są odcinki z Rysławem. Najlepiej, żeby Rysław był na stałe.

 9. cosmaty napisał(a):

  Więcej kogokolwiek, mniej chłodnegodana. Proszę.