3
marca

Fantasmagieria - Podcast 408 - “W sieci zamieci”

Fantasmagieria 408

Na to czekaliście od dłuższego czasu. Odcinek wyłącznie o grach i branży, bez kącików kulturalnych, bez odskoczni w światy równoległe, bez retro, porad i takich tam. Ciut tylko o anomaliach pogodowych i lepieniu “rzeczy” ze śniegu.

Rozmawiamy o tytułach, na które czekamy (m.in. na Battletecha od twórców Shadowrun Returns, czy kolejnego klona X-COM, czyli Mutant Year Zero), jednak, przede wszystkim, dzielimy się wrażeniami z tego w co ostatnio graliśmy (w grę taktyczno-logiczną - Into The Breach, w symulator średniowiecznego chłopa - Kingdom Come: Deliverance oraz w hybrydę erteesa i erpega - Spellforce III).

Nagrać się nam udało, niemniej nie obyło się bez problemów. Szalejąca zamieć przysypała kwaterę główną Benka i odcięła go od cyberprzestrzeni, stąd jego udział został brutalnie przerwany w połowie odcinka.

Przypominam też o prostym konkursie, w którym można wygrać Wolfensteina II: The New Colossus lub Play With Me.

W rozmowie udział wzięli Tzymische, Cooldan i Dahman. Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Ściągnij czterysta ósmy odcinek podcastu
Youtube
Archive.org: mp3ogg

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć najpodcast drobnym datkiem korzystając z paypala (adres dahman–małpa–fantasmagieria.net - na ten adres możecie pisać do mnie, jeśli preferujecie przelew bankowy), albo w każdy inny dowolny sposób (np. niewykorzystanym kodem na grę).

Ściągnij / subskrybuj podcast na iTunes
Fantasmagieria na Facebooku / na Twitterze / Grupa FB

 Fantasmagieria - Podcast 408 [96:40m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , , , , ,

Jeden komentarz do “Fantasmagieria - Podcast 408 - “W sieci zamieci””

  1. Pshemsky napisał(a):

    Serwus Panowie.
    Na podcast trafiłem zupełnym przypadkiem (szperając w audiotece) i muszę przyznać że to musiało być coś na zasadzie przeznaczenia. Słucham dość sporo w pracy, przeważnie książki i podcasty o tematyce retro/Amigowej. Dlatego miłą odskocznią będzie posłuchanie swojaków, prawiących o aktualnościach na rynku gier komputerowych oraz tematach ogólno kulturalnych z wielu dziedzin.
    Biorę się za poprzednie odcinki i pewnie zakręce się tu na nieco dłużej.
    Pozdrawiam i dzięki za materiały!