Fantasmagieria - Podcast 57 - “Środkowy palec cyfrowej dystrybucji”
Po chudych tygodniach wreszcie nadszedł czas uczty. Przede wszystkim koncertowo zachował się Rockstar, który przedefiniował znaczenie słów ‘zawartość dodatkowa’, tworząc nową grę w znanym już z podstawki świecie. Co ciekawe wielu malkontentów, którym GTA IV średnio się podobało, jest zachwyconych The Lost and Damned. Cóż, my mamy swoje trzy grosze do dorzucenia.
Podzielimy się także uwagami o wariacji GTA dla Kraju Kwitnącej Wiśni, czyli grze Yakuza 3 w wersji demo. Czy obędzie się bez szoku kulturowego?
Później będzie już z górki. Dwie długo oczekiwane gry. Po pierwsze Dawn of War 2, która rozgrywką dla samotnego gracza zaskoczyła chyba wszystkich. Mało kto spodziewał się, że zmiany w kampanii będą aż tak gruntowne.
Po drugie Street Fighter IV, czyli powrót do korzeni. Przebrany dla niepoznaki w zupełnie nowe przemodelowane szaty, bez zmiany mięcha, cieszy mordęcję jak bez mała przed piętnastu laty.

Na koniec zostawimy sobie tyradę o cyfrowej dystrybucji. Hipokrytom mówimy stanowczo NIE! Jak można twierdzić, że gry są za drogie, a do tego samemu dyktować wysokie ceny, wyciągają raz na jakiś czas środkowy palec do swoich klientów?
Zapraszamy do słuchania i komentowania!









Udało się! W końcu po miesiącach przygotowań, ogromnym nakładem sił i środków, udało się nagrać drugie wydanie fanstycznej edycji waszego ulubionego podcastu. Tym razem, niestety w ograniczonym składzie dwóch starych nudziarzy – Tzymische i Garretta (redaktor serwisu 

Po feriach zimowych wracamy i rozpoczynamy sezon drugi Fantasmagierii. Oczywiście jak tylko odhaczyliśmy rok 2008, okazało się, że mamy jeszcze miesiąc spokoju zanim zaczną walić nam po głowie lawiną tytułów, więc można było nadrobić nieco zaległości i na tym głównie spędziliśmy czas (w końcu kupiłem zamek FairFax!).