7
kwietnia

Fantasmagieria - Podcast 410 - “Morze Royale”

Fantasmagieria 410

Wracamy po świętach (wraca także Grysław!) i z przytupem. Wypoczęci, pełni energii, rozmawiamy o tytułach, gdzie współpraca, rozgrywka z przyjaciółmi, stanowi kwintesencję zabawy. Opowiadamy o fantastycznych przygodach w Morzu złodziei, i męskimi kinie akcji, graniu ramię w ramie (plecy w plecy) w A Way Out.

Skomentujemy fenomen jakim przez ostatnich kilka tygodni stała się gra Fortnite Battle Royale oraz poruszymy kwestię popularności konsoli Switch i polityki wydawniczej największych włodarzy branży.  Krótko podzielimy się również wrażeniami z gry w najlepszy (prawdopodobnie) klon UFO: Enemy Unknown, czyli Xenonauts, oraz wyrazimy, być może, kontrowersyjne opinie na temat nowego filmu Tomb Raider.

Oczywiście to nie wszystko, ale jakże zawrzeć treść najpodcastu w kilku akapitach?

W rozmowie udział wzięli Rysław i Dahman. Zapraszam do słuchania, komentowania i polecania znajomym!

Ściągnij czterysta dziesiąty odcinek podcastu
Youtube
Archive.org: mp3ogg

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć najpodcast drobnym datkiem korzystając z paypala (adres dahman–małpa–fantasmagieria.net - na ten adres możecie pisać do mnie, jeśli preferujecie przelew bankowy), albo w każdy inny dowolny sposób (np. niewykorzystanym kodem na grę).

Ściągnij / subskrybuj podcast na iTunes
Fantasmagieria na Facebooku / na Twitterze / Grupa FB

 Fantasmagieria - Podcast 410 [104:28m]:

Autor: Dahman
Tagi: , , , , , , , , ,

3 Koment. do “Fantasmagieria - Podcast 410 - “Morze Royale””

 1. PLS napisał(a):

  SoT jest słabe, bo nic tam nie ma. Pamiętam jak po becie wszyscy byli nastawieni pozytywnie, bo mówili ze to fajny szkielet, tylko musi być więcej do roboty. Wyszła pełna i było to samo co w becie.
  Kto to wymyślił by w skrzynkach nie było lootu, tylko trzeba oddać cała skrzynkę by dostać kilka monet za które kupisz jakiś skin którego i tak nie widzisz. Mało rzeczy do roboty, tylko jeden typ przeciwnika (szkielet) a Kraken nie ma nawet ciała. Po zanurzeniu do wody nie ma tekstury.

  Co do remastera Mass Effectów. Problemem było by miejsce, bo cała trylogia z DLC to prawie 50GB.

 2. Ygg napisał(a):

  Żeby nie było to zawsze z chęcią słucham audycji z Panem Rysławem, dla bezpieczeństwa przy komentowaniu zatrzymałem auto na poboczu

  Pozdrawiam!

 3. Błażej napisał(a):

  Zawsze chętnie słuchać Rysława jako gościa.
  Bardzo podzielam miłość do Switcha. Efekt Switcha u mnie objawia się w postaci rozważaniami nad mniejszymi gry pod kątem “czy będzie to gra do której usiądę i przejdę, czy raczej z będzie to więcej partii i będę mógł skorzystać z przenaszalności”. W efekcie ps4 leży w kartonie, a na biurku jest PC i Swich.
  Też chciałbym by wszystkie gry wychodziły na kartach w postaci fizycznej. Poważnie zastanawiam się nad kupieniem po raz drugi Darkest Dungeon byle mieć go na karcie.

  Co do zapisywania aktualnych wersji na karcie z grą, to z technicznego punktu widzenia jest możliwe ale pewnie Nintendo bardzo wzbrania, bo boją się by niepowstawały pirackie wersje.